Zimowy Obóz w Górach

zaczynamy już za….

: : :DOŚWIADCZENIE


Na naszych obozach niezapomniane wrażenia zbierało już ponad 500 dzieci. Wiemy, jak sprawić by na naszych obozach nie było ani sekundy nudy.
KADRA


Wysoko kompetentna, pełna zapału i miłości do wykonywanej pracy kadra gwarantuje perfekcyjną organizację i najwyższe bezpieczeństwo.


POZNAJ NAS


KREATYWNOŚĆ


Mamy nieskończenie wiele pomysłów na dobrą zabawę! Szeroka oferta różnorodnych obozów pozwala zapewnić atrakcje dla każdego.
JEDZIEMY NA NARTY!


OW Tatrzańska Grań w Małe Ciche13-20.01.20239 -16 lat (podział na grupy wiekowe)Autokar ze Szczecina

ZOBACZ PROGRAM


FERIE NA SPORTOWO


Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49, Szczecin22.01-26.01.2024Opieka nad dziećmi od 7:15 do 16:307-12 lat (podział na grupy wiekowe)

ZOBACZ PROGRAM


Opinie

Jestem pod wrażeniem I to ogromnym . Nie ma słów które wyrażą mój zachwyt . Zarówno ja jak i moja córka jesteśmy baaaaaaardzo zadowolone i dziękujemy serdecznie instruktorom za tak wspaniałe podejście. Jesteście najlepsi z najlepszych .Gorąco pozdrawiam 🏊‍♀️👍🏽😘


Dziękuję za cudowny obóz syn jest bardzo zadowolony buzia mu się nie zamyka od opowiadania jak to było super i że za rok jedzie napewno więc do zobaczenia. Jeszcze raz dziękujemy.


Jak to mówią radość dziecka bezcenna. Bardzo dziękuję za opiekę i zabawę po której dziecko nie chciało wracać do domu. Jak mi powiedział syn …. Mamo stęskniłem się za Tobą ale szkoda że nie ma drugiego turnusu🤣🤣🤣 bo było super i mega. I chyba nic więcej pisać nie muszę jak tylko tyle że spisaliście się na medal.


My również dziękujemy za super opiekę, świetnie i owocnie spędzony czas☺️ Daniel jest mega zadowolony a opowieściom końca nie ma 😉


I znowu było super.Córka zadowolona i czekamy na następny rok😀Dziekujemy❤

Obozy Ośmiorniczki są REWELACYJNE więc i półkolonie na pewno też takie będą !!!