Slide 1
Oferta obozów letnich 2024 już gotowa!

W tym roku nasz obozy letnie w zupełnie nowej odsłonie! Przygotowaliśmy aż 5 różnych obozów w 7 terminach! Wakacje 2024 zapowiadają się nieziemsko!

Slide 2
Obozy wypchane dobrą zabawą!
Slide 3
Sezon 2024 zbliża się wielkimi krokami
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

DOŚWIADCZENIE


Na naszych obozach niezapomniane wrażenia zbierało ponad 500 dzieci. Wiemy, jak sprawić by na naszych obozach nie było ani sekundy nudy.
KADRA


Wysoko kompetentna, pełna zapału i miłości do wykonywanej pracy kadra gwarantuje perfekcyjną organizację i najwyższe bezpieczeństwo.


POZNAJ NAS

OFERTA OBOZÓW 2024


KREATYWNOŚĆ


Mamy nieskończenie wiele pomysłów na dobrą zabawę! Szeroka oferta różnorodnych obozów pozwala zapewnić atrakcje dla każdego.
Co sądzą o nas rodzice naszych obozowiczów?Jestem pod wrażeniem I to ogromnym . Nie ma słów które wyrażą mój zachwyt . Zarówno ja jak i moja córka jesteśmy baaaaaaardzo zadowolone i dziękujemy serdecznie instruktorom za tak wspaniałe podejście. Jesteście najlepsi z najlepszych .Gorąco pozdrawiam 🏊‍♀️👍🏽😘My również dziękujemy za super opiekę, świetnie i owocnie spędzony czas☺️ Daniel jest mega zadowolony a opowieściom końca nie ma 😉Jak to mówią radość dziecka bezcenna. Bardzo dziękuję za opiekę i zabawę po której dziecko nie chciało wracać do domu. Jak mi powiedział syn …. Mamo stęskniłem się za Tobą ale szkoda że nie ma drugiego turnusu🤣🤣🤣 bo było super i mega. I chyba nic więcej pisać nie muszę jak tylko tyle że spisaliście się na medal.Moje dzieci zachwycone! Bardzo dziękujemy wszystkim opiekunom a w szczególności p.Bartkowi ,córka z synem mega zadowoleni 🙂 Za rok planujemy kolejną przygodę z Wami 🙂 😀Młodzież wróciła zadowolona, dziękujemy 💪😁Było super czekamy 2 rokOśmiorniczka dziękujemy za opieke❤️obóz pełen pomysłów na spędzenie czasu- Maja mówi że ,,nie było czasu na nudę i było super – za rok też jadę”Dziękujemy za fajną zabawę! Córka zadowolona!Moja córka wróciła z obozu przeszczęśliwa i pełna wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Dziękujemy🥰Dziękujemy❤️. Pięknie spędzony czas pełen wrażeń w cudownym i przyjaznym dzieciom otoczeniu. Najlepsza rekomendacja od dzieci bo już dopytują o kolejny obóz z Panem Adamem 😊 Do zabaczeniaMajka wymęczona, ale zadowolona po raz enty 😊 oczywiście za rok się spotkacie.Super obóz, super wakacje i rewelacyjne wspomnienia córki już z dwóch obozów. Już nie może się doczekać przyszłego roku i następnego odlotowego czasu spędzonego z 🐙
My również dziękujemy za super opiekę, świetnie i owocnie spędzony czas☺️ Daniel jest mega zadowolony a opowieściom końca nie ma 😉Jestem pod wrażeniem I to ogromnym . Nie ma słów które wyrażą mój zachwyt . Zarówno ja jak i moja córka jesteśmy baaaaaaardzo zadowolone i dziękujemy serdecznie instruktorom za tak wspaniałe podejście. Jesteście najlepsi z najlepszych .Gorąco pozdrawiam 🏊‍♀️👍🏽😘Jak to mówią radość dziecka bezcenna. Bardzo dziękuję za opiekę i zabawę po której dziecko nie chciało wracać do domu. Jak mi powiedział syn …. Mamo stęskniłem się za Tobą ale szkoda że nie ma drugiego turnusu🤣🤣🤣 bo było super i mega. I chyba nic więcej pisać nie muszę jak tylko tyle że spisaliście się na medal.Było super czekamy 2 rokMłodzież wróciła zadowolona, dziękujemy 💪😁Ośmiorniczka dziękujemy za opieke❤️obóz pełen pomysłów na spędzenie czasu- Maja mówi że ,,nie było czasu na nudę i było super – za rok też jadę”Moja córka wróciła z obozu przeszczęśliwa i pełna wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Dziękujemy🥰Dziękujemy za fajną zabawę! Córka zadowolona!Majka wymęczona, ale zadowolona po raz enty 😊 oczywiście za rok się spotkacie.Dziękujemy❤️. Pięknie spędzony czas pełen wrażeń w cudownym i przyjaznym dzieciom otoczeniu. Najlepsza rekomendacja od dzieci bo już dopytują o kolejny obóz z Panem Adamem 😊 Do zabaczeniaSuper obóz, super wakacje i rewelacyjne wspomnienia córki już z dwóch obozów. Już nie może się doczekać przyszłego roku i następnego odlotowego czasu spędzonego z 🐙